Ресторан «Володар» - стильний ресторан Європейської та Української кухні, розташований в тихому місті Тернопілі на мікрорайоні Дружба.

 

Наш стиль виражається в особливостях меню і авторському інтер'єрі, але не тільки. Це відповідність всіх дрібних деталей, настрою, часу і місця з однією метою - створення атмосфери абсолютної гармонії для наших гостей. Інтер'єр ресторану з'єднує часи і стилі, дозволяючи Вам за один раз побувати в різних куточках старої Європи. Випити найсмачнішу каву в австрійському пасажі, спробувати страви домашньої кухні в італійському дворику, поласує вишуканими десертами у французькому саду або усамітнитися в іспанському кабінеті - вибір тільки за Вами.

 

При обслуговуванні гостей наша команда вкладає в роботу душу і серце, приділяючи увагу навіть самим дрібним деталям. Ми знаємо, що наші гості заслуговують тільки найкращого.

 

У ресторані «Володар» Ви можете повністю розслабитися і дійсно відпочити. Ділова зустріч з колегами, вечеря в колі сім'ї, романтичний вечір з живою музикою або гучне обговорення спортивних подій - кожен знайде свій варіант проведення часу в ресторані «Володар».

 

Ресторан «Володар» - це сучасний стиль їжі.