У ресторані «Володар» Ви зможете скуштувати різноманітні страви Європейської та Української кухні. Це дозволить Вам познайомитися з культурами різних країн, оцінити всі кулінарні досягнення народів Європи, які ми особливо уважно підготували для наших гостей.

 

Енергійний і обдарований шеф-кухар ресторану «Володар» пропонує скуштувати страви Європейської та Української кухні  в оригінальному виконанні: форель в горіховому соусі, м'ясо по царськи з лісовими горіхами, запечена шия з чорносливом, фаршерована капуста, різноманітні страви в тундирі і багато інших вражаючих страв.

 

Спеціально для ділових людей, які розуміють цінність свого часу, але при цьому не готові йти на компроміс зі звичними для себе стандартами в їжі, ми підготували пропозицію для ділового обіду.

Наша команда впевнена, що їжа - це ще один вислів смаку і стилю людини, яке проявляється навіть в самих невеликих деталях. Саме тому приготування будь-якої страви для нас - це можливість показати свою майстерність, професійне вміння і творчий підхід.

Низькі ціни Вас приємно вразять.

Ресторан «Володар» - це сучасний смак їжі.

Стильний ресторан з невимушеною і безтурботною атмосферою - це «Володар»